Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2015 rozstrzygnięty

Kategoria: Aktualności

Centralny finał tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!” już za nami.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:
› w kategorii I – uczniowie klas I-III szkół podstawowych:
I miejsce – Jakub Baczewski (kl. III), Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie, powiat białostocki, woj. podlaskie,
II miejsce – Wiktoria Roszak (kl. II), Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzywosądzy, powiat radziejowski, woj. kujawsko-pomorskie,
III miejsce – Wiktoria Jasińska (kl. I), Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego, Nowogrodziec, powiat bolesławiecki, woj. dolnośląskie;

› w kategorii II – uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych:
I miejsce – Ewa Gabor (kl. IV), Szkoła Podstawowa nr 2, Gogolin, powiat krapkowicki, woj. opolskie,
II miejsce – Patrycja Tomaszewska (kl. VI), Zespół Szkół w Duńkowicach, Radymno, powiat jarosławski, woj. podkarpackie,
III miejsce – Karolina Ulfig (kl. VI), Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży (CEKDiM) we Wrocławiu, woj. dolnośląskie;

› w kategorii III – uczniowie gimnazjów:
I miejsce – Aleksandra Bembennek (kl. II), Publiczne Gimnazjum nr 2, Starogard Gdański, powiat starogardzki, woj. pomorskie,
II miejsce – Weronika Sutkowska (kl. II), Publiczne Gimnazjum nr 8 im. Księcia Mazowieckiego Janusza I w Łomży, woj. podlaskie,
III miejsce – Agata Naparty ((kl. III), Zespół Szkół, Swornegacie, powiat chojnicki, woj. pomorskie;

› w kategorii IV – uczniowie szkół specjalnych, specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych (do lat 18):
I miejsce – Sandra Paliwoda, Świetlica Środowiskowa nr 1 „Dom Marzeń” w Płocku, woj. mazowieckie,
II miejsce – Anna Więckowska, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy – Internat, Kluczbork, woj. opolskie,
III miejsce – Beata Buszko, Zespół Szkół Specjalnych nr 17 w Gdyni, woj. pomorskie;

wyróżnienia:
- Mateusz Książek (kl. III), Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki, Długosiodło, powiat wyszkowski, woj. mazowieckie,
- Agnieszka Stromska (kl. VI), Szkoła Podstawowa nr 1, Rumia, powiat wejherowski, woj. pomorskie,
- Anna Badowska (kl. III Gim.), Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II, Krasnobród, powiat zamojski, woj. lubelskie,
- Damian Jaros, Zespół Szkół Specjalnych nr 23 im. J. Korczaka w Częstochowie, woj. śląskie.
Nagrody i dyplomy komendanta głównego PSP zostaną wręczone przez przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego w szkołach i placówkach oświatowych, do których uczęszczają laureaci.


Gratulujemy laureatom!